Türkiye'nin Sağlık Portalı
+90 216 235 0 911
+90 850 660 0 911
Ücretsiz Arayın
» Hakkımızda
» Neden Türkiye?
» S.S.S
» Görüş Bildir
» İletişim

Neden Türkiye?

Türkiye, sağlık turizminin tüm alanlarında oldukça ileri ve gelişmiş bir altyapıya sahiptir.. Özellikle son 8 yılda özel hastane ve sağlık kuruluşları, fiziki ortamlarının iyiliğinin yanı sıra yetişmiş doktor ve diğer sağlık personeli açısından da ileri ülkeler seviyesine ulaşmış ve hatta bazı konularda daha da ileri seviyelere gelmiştir.

Son yıllarda dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda hasta, tedavi için Türkiye’deki özel sağlık kuruluşlarını tercih etmektedir.. Bunun en önemli nedeni, orjin ülkelerde çağdaş yöntemlerle gerçekleştirilen tıbbi operasyonların Türkiye’de de yapılıyor olması ve maliyetlerinin diğer ülkelere göre daha uygun olmasıdır.

Plastik ve estetik cerrahi, saç ektirme, göz ameliyatları, tüp bebek, açık kalp ameliyatı, deri hastalıkları, check up, kanser tedavileri, kulak burun boğaz, diyaliz ve kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, beyin cerrahisi, ortopedi, diş, spa, fizik tedavi rehabilitasyon gibi hemen her dal için gelen yabancı hastalar gerek uygun maliyet, gerekse yüksek kalite ve teknoloji standartları nedeniyle Türk sağlık kuruluşlarını tercih etmektedirler.